צור קשר ונחזור אליך מיידית:
  שאלות ותשובות

  שאלה: למי מתאימים הטיפולים?

  תשובה: בעשור האחרון אנו עדים לכך שכבר בגיל צעיר, סביב 30 ומטה מכך, צובאים מטופלות ומטופלים רבים בפתחי הקליניקות לרפואה אסתטית ומבקשים להתעדכן בטיפול האנטי אייג'ינג המתאים להם. ביניהם כאלו המתחילים להזריק חומצות היאלורוניות וחומרים מזינים כגון ויטמינים ומינרליים, טיפולי לחות והזרקות ולפעמים עוד בטרם הופעת הקמטים. הרעיון שעומד מאחורי מגמה זאת הוא דחיית תהליך ההתקמטות והרפיון של העור לפני שתהליכי ההתבגרות וההזדקנות מתחילים לתת את אותותיהם וזאת בבחינת "להקדים תרופה למכה". לפי דעתם המקצועית של רופאי אסתטיקה רבים וביניהם גם מומחי עור, גישה זאת נכונה ועשויה לא רק לדחות את הפגיעה במרקם העור ואת הנזק לאיכותו אלא אף להשיג עור צעיר ורענן יותר בגילאים מתקדמים לעומת מי שמתחילים את טיפולי האסתטיקה שלהם בהיותם מבוגרים יותר. באלו צובר העור פגיעות קשות כך שהטיפול בהם מצריך מאמץ רב וריבוי פעולות לתיקון

  שאלה: באילו חומרי מילוי אתם עושים שימוש?

  תשובה: בקליניקה של ד"ר שבו בעומר נעשה שימוש אך ורק בחומרי המילוי, שחזור הנפחים, הפיסול ושיפור מרקם העור הבטוחים והבדוקים בעולם, מתוצרת מיטב החברות העולמיות. תפיסת עולמו ומצוינותו של ד"ר שבו אינה סובלת שימוש בחומרים לא מוכרים, שאינן נושאים את תווי התקן האירופאיים או האמריקאים, ה-CE וה-FDA בהתאמה.

  כשאתם בוחרים בקליניקה של ד"ר שבו אתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים שלא בחרתם רק ברופא מקצועי מוביל, אלא גם שתיהנו ממיטב החומרים הקיימים בעולם האסתטיקה.

  שאלה: האם חומרי המילוי הקיימים בקליניקה בטוחים לשימוש?

  תשובה: כן! אלו חומרים מן הבטוחים ביותר שניתן למצוא בעולם. לעומת קליניקות הנבדקות בתחקירים השונים השכם והערב ובהן מתגלה שימוש בחומרים ללא אישור משרד הבריאות, או ללא עמידה בתווי התקן המובילים בעולם, ה-CE האירופי או ה-FDA האמריקאי, ד"ר שבו מקפיד להשתמש בחומרי המילוי מהמותגים הטובים והמובילים בעולם מתוצרת צרפת, שוויץ וכיו"ב.

  כרופא הדוגל בשקיפות וכנות מקסימליות, נוהג ד"ר שבו להראות לכל מטופל את חומר המילוי לפני פתיחתו ולהקפיד על שמירת החומרים בתנאים האידיאליים. אצל ד"ר שבו זה בטוח יפה!

  שאלה: מה ההבדל בין טיפול בקמטי הבעה לטיפול בקמטים "רגילים"?

  תשובה: קמטי הבעה נוצרים עקב תנועת שרירים קבועה בשליש העליון של הפנים, בצדי העיניים, בין הגבות ובמצח עצמו. להחלשת תנועת השרירים יש להזריק חומר טבעי המשתק את השרירים ובעקבות כך מחליק את הקמטים לתקופה ממוצעת של 3-5 חודשים (התוצאות משתנות בין מטופל למטופל). הקמטים שנמצאים ביתר חלקי הפנים: הנזו-לביאליים, סביב הפה, בסנטר ובכל מרכז הפנים, נוצרים עקב הידלדלות הקולגן בעור והתרופפות טבעית במוצקות בהשפעת כוח המשיכה. לצורך "יישורם" של אלו יש להחליק אליהם ולפעמים גם לאזורם חומרי מילוי על בסיס חומצה היאלורונית (או על בסיס סידן למשל כדוגמת החומר "רדיאס").

  שאלה: באיזה גיל מומלץ להתחיל בטיפולי חומצה היאלורונית?

  תשובה: ההמלצה הרווחת כיום בקרב רבים מרופאי עור והרפואה האסתטית היא להתחיל את הטיפולים סביב גיל 30 כשהעור עדיין לא התייבש והתקמט, כדי "לדחות את הקץ" ככל הניתן ולשמור על הקיים בתנאים אופטימליים. אין ספק כי הזרקות לפיסול שפתיים, יישור האף וכיו"ב ניתן להתחיל בשנות ה-20 המוקדמות ללא תלות במצב העור אלא כתחליף לניתוחים וטיפולים מורכבים.

  שאלה: כל כמה זמן מומלץ לחזור על הטיפול?

  תשובה: מקובל להעריך את הצורך בחידוש הטיפול מעת לעת סביב 5 חודשים במקרה של הזרקות ובין 8-12 חודשים בממוצע במקרה של הזרקת חומצה היאלורונית. משך השפעת החומרים משתנה מאדם לאדם ותלוי בסיבות רבות.

  שאלה: מתי מומלץ לערוך תכנית טיפול מקיפה?

  תשובה: ראשית זהו עניין אישי לחלוטין. בהכללה ניתן לומר כי מטופלים בגילאים 40 ומעלה שמעולם לא ביצעו טיפולים אסתטיים שוטפים או משמרים וקמטי הפנים שלהם התייצבו, העמיקו וגדלו במשך שנים, יזדקקו לתכנית טיפול מקיפה שתכלול לרוב השבת נפחים לפנים, מילוי שקעים והחלקת קמטי הבעה, שיפור מרקם העור (כשהעור אפור וחסר חיים וברק) ולעיתים רבות גם הרמה ללא ניתוח באמצעות חוטים נמסים.

  שאלה: האם הטיפולים הם טיפולי אנטי אייג'ינג?

  תשובה: הכוונה בביטוי הפופולרי "אנטי אייג'ינג" מתייחסת למגוון הטיפולים האסתטיים הרפואיים המסייעים בבלימת המראה המבוגר והסגתו לאחור, לרבות טיפולי הזרקות, טיפולי חוטים, פילינג לחידוש העור, מזותרפיה ועוד.

  שאלה: היכן הקליניקה נמצאת?

  תשובה: הקליניקה של ד"ר שבו נמצאת ביישוב הפסטורלי והאיכותי עומר, במיקום דיסקרטי לחלוטין תוך כדי הקפדה לאי הימצאותם של ממתינים בעת הטיפול ובמרחק 5 דקות נסיעה צפונית מבאר שבע, ברחוב השיטה מס' 105.

  שאלה: איך ניתן ליצור קשר?

  תשובה: ניתן ליצור קשר עימנו בטלפון 077-9979946 או בטופס הפנייה כאן באתר.

  שאלה: האם יש לקליניקה עמוד פייסבוק?

  תשובה: בוודאי, עמוד הפייסבוק של המרפאה פעיל ומוכר ומעדכן את המטופלים והמתעניינים בטיפולים ובחומרים חדשים שניתן להשיג ובהטבות שונות למטופלי הקליניקה מעת לעת. הקישור של עמוד הפייסבוק רשום להלן: https://www.facebook.com/drshabo/