צור קשר ונחזור אליך מיידית:
  פיסול פנים

  היום זה כבר לא חלום. כל אחת ואחד יכולים ליישר את האף, להבליט את עצמות הלחיים, להדגיש ולעבות את השפתיים ולהבליט את הסנטר ולשפר את המראה, ללא כאב, ללא ניתוח וללא זמן החלמה.

  למה לנתח כשאפשר להזריק?

  טבעם הייחודי של חומרי המילוי, שהם ברובם בעלי מרקם ג'ל המתאימים לעיצוב והתאמה לפני המטופלים, מאפשר לעשות בהם שימוש בתחום הקרוי פיסול פנים. תחום זה הינו מרתק ומאתגר במיוחד שכן הוא דורש יכולת עבודה תלת ממדית שהיא מעבר להזרקת מילוי נפחים בלבד. ההזרקות בקליניקה של ד"ר שבו ופיסול הפנים נעשות כדבר שבשגרה ומבטיחות אחוזי שביעות רצון גבוהים.

  מילוי האף

  במקום לנתח את האף, ניתן להזריק חומר מילוי על בסיס חומצה הקיימת באופן טבעי בגופנו למילוי טבעי ואסתטי של השקע או השלמת קו העצם הבולטת.

  עצמות הלחיים

  באמצעות הזרקת חומצה טבעית לאזור הצמוד לעצמות הלחיים ניתן להשיג מראה אלגנטי של מבנה עצמות לחיים גבוהות כפי שרק ניתן היה לחלום עד היום. ההזרקה משתלבת במבנה הפנים באופן טבעי ותווי הפנים מודגשים ומחמיאים ביותר.

  עיבוי שפתיים

  היות שהשפתיים הן איבר עדין ורך מטבעו, יש צורך בשימוש בחומר ברמת סמיכות נמוכה ומתאים להדגשה ועיצוב קל ביד רופא מנוסה. חשוב לציין שנדרשת מיומנת רבה כדי לספק למטופלות שפתיים מודגשות במידה הרצויה, ללא הגזמה, שכן השפתיים בולטות מאוד בפנים וחשוב לשמור על האיזון וההרמוניה במבנה הפנים.

  ד"ר יוסף שבו מיומן ומנוסה בפיסול פנים באמצעות מגוון חומרי מילוי ומציע את מגוון האפשרויות בהתאמה מירבית למטופלים ולרצונותיהם.

  לפרטים ניתן לפנות בטופס הפניה בעמוד זה או בטלפון: 077-8049071