צור קשר ונחזור אליך מיידית:
  השבת נפחים

  לאן נעלם המראה מלא החיוניות של פניי? ומה לעשות כדי להשיב אותו לפניי בחזרה?

  45-yo-good-shot

  מדוע נפלו פניי?

  ככל שאנו מתבגרים, פנינו הולכים ומאבדים מנפחם. הסיבות לכך רבות ומגוונות ונעות מהידלדלות שכבת השומן התת עורי, התייבשות העור ואובדן גמישותו, הפסקת ייצור קולגן צעיר וירידה באחוזי החומרים המזינים שנמצאים בשפע בעור בשנות הנעורים – ועד "כניעת" העור לכוחות הכובד. התוצאות עלולות להיות משמעותיות ככול שהזמן חולף ולכלול רקות שקועות, לחיים מרוקנות ונפולות, קו לסת רפוי, שקעים בולטים מתחת לעיניים ומראה כללי גרמי, מבוגר ולא מטופח.

  מהו הפתרון הרצוי?

  הפתרון המקובל והנפוץ בימינו להשבת נפחים שאבדו הינו באמצעות הזרקת חומרי מילוי לאזור הדרוש בטכניקות שונות וביד רופא מיומנת. הזרקת חומר המילוי נעשית באמצעות מזרק סטנדרטי או באמצעות קנולה שהינה צינורית גמישה המוחדרת לאזור ההזרקה, כתלות בסוג הטיפול ובאזור הפנים המוזרק וכמובן בהעדפת הרופא המטפל. כמות החומר המוזרק משתנה מאדם לאדם בהתאם למצב העור, למידת השינוי שנוצר ולדרגת הטיפול המתבקשת. ההחלטה על כך נעשית בעת הייעוץ והערכת הפנים בטרם יחל הטיפול.

  איזה חומר מילוי מומלץ?

  חשוב לדעת ולהבין שקיים מגוון רחב מאוד של חומרים למילוי ולפיסול פנים. קיימים חומרי מילוי ברמות שונות של סמיכות למילוי ניכר או עדין, חומרי מילוי ייחודיים לשפתיים ועוד ועוד. להשגת תוצאות מיטביות על הרופא המטפל להתאים לצרכי כל אחת ואחד את החומר המתאים לו ביותר למילוי ולהזריקו במיומנות גבוהה.

  מדוע בקליניקה שלנו?

  חשוב להדגיש כי במרפאתנו נעשה שימוש רק בחומרים האיכותיים בעולם והעומדים בתקנים המחמירים ביותר:  CE האירופאי או FDA האמריקאי. טווח הפעולה של חומרים איכותיים אלו עשוי לנוע בין 8-10 חודשים ולעתים אף יותר, כך שכדאי לברר מה מוזרק לפני כל טיפול. לפרטים נוספים וקביעת תור לטיפול בהזרקות למילוי נפחים אנא פנו כאן בטופס או חייגו:077-8049071