צור קשר ונחזור אליך מיידית:
  אודות

  תחום הרפואה האסתטית עבר כברת דרך ארוכה ומורכבת מאוד בעשור האחרון בכל פן אפשרי שלו. מהבחינה הרפואית, פתרונות שנחשבו עד לפני שנים לא רבות כ"מדע בדיוני" הפכו למציאות ומאפשרים לרופאי האסתטיקה להציע אותם באופן חכם ויעיל הן לצורך הצערת העור והטבת איכותו והן לצורך שיפור המראה הכללי שלו ללא ניתוח על כל המשתמע מכך (ללא צורך בחדר ניתוח, ללא הרדמה, ללא כאב וללא זמן התאוששות ארוך).

  ד"ר יוסף שבו עוסק בתחום הרפואה האסתטית מזה זמן רב וכבר צבר מוניטין בזכות עבודתו האיכותית, המגוונת והמותאמת לכל אחת ואחד באופן אישי.

  בקליניקה של ד"ר שבו ניתן ליהנות ממגוון פתרונות לשחזור נפחים, פיסול תווי הפנים, שיפור מרקם העור והרמת עור הפנים, בין אם בהזרקת חומרי מילוי ובין אם בהחדרת חוטים נמסים, ולהשלים את הטיפולים בטיפולי פילינג, הזרקות זוהר לפי הצורך (מזותרפיה) ועוד. עבור הגוף מציע ד"ר שבו טיפולים מתקדמים למתיחת הצוואר ללא ניתוח, שיפור מרקם העור באזור המחשוף (דקולטה) ומילוי גב כף היד בחומרים ייעודיים למראה ידיים מלא וצעיר.

  רקורד מקצועי:

  ד"ר יוסף שבו הינו בעל תואר דוקטור לרפואה מטעם אוניברסיטת תל אביב, מוסמך למדעי הטבע ובעל תואר דוקטור לביולוגיה מטעם מכון ויצמן למדע.

  במסגרת לימודיו ותפקידיו הציבוריים והפרטיים פרסם מאמרים רבים וזכה בשלל פרסי הצטיינות. בכול שלבי הקריירה שלו השתלם ד"ר שבו בכנסים רבים ובסדנאות הן בארץ והן בחו"ל והיה חבר פעיל ומנהל רפואי בשרותי בריאות של קופות חולים וגם בשוק הפרטי.

  כמו כך, גם בתחום הרפואה האסתטית הקפיד ד"ר שבו להשתלם ,בארץ וברחבי העולם, בכנסים רבים ובסדנאות אומן, צבר ניסיון רב ועשיר וממשיך בעיסוקו זה ללא לאות. מטופליו הרבים מחמיאים ומשבחים.

  הזמן המוקדש על ידו לכל מטופל, בין אם לצורך ייעוץ ובין אם למטרות טיפול אינו מוגבל, היחס שלו הינו אישי והקשר עימו נשמר גם לאחר מכן באופן רציף.

  ממאפייניו של ד"ר שבו הם ידע מקצועי נרחב ועבודה מאומצת מרובת הישגים. הוא ניחן ביושר אישי, אמינות ומוסר ללא פשרות כמו גם ברגישות גבוהה כלפי הזולת.

  הצצה בשלל התגובות והביקורות שנכתבו על ידי מכיריו ומוקיריו (כפי שניתן לראות בעמוד הפייסבוק של המרפאה) שופכת אור ומעידה על כך.

  להלן מספר ציטוטים על פי רישומיהם וכלשונם של מטופלים ומטופלות:

  "אין מכשיר שיכול להתחרות בידיך"...

  "רופא אומן....אין לי מילים. השביע את רצוני"...

  "יחס אישי וסבלני. והכי חשוב תוצאות מושלמות"...

  "אלוףףףףף. הוא רופא מדהים"....

  "רציתי שתדע שאני מקבלת מחמאות שזה מאוד יפה"...

  "למישהי ששמה לב...וכמובן אמרתי לה שאתה הוא הקוסם"...

  "מוצא חן זה לא מילה. עשית עבודה משגעת, בעדינות וברגש. המראה מקסים"...

  "ד"ר שבו היקר! תודה על היחס החם והמקצועיות. אתה פשוט אומן. שמחה שהגעתי אליך"...

  "תודה רבה לך ועל היחס שקיבלנו. לא חשבנו שנשארו עוד אנשים כמוך. גם רופא וגם בן אדם מדהים"..

  "אני מרגיש מצוין והאמת שמרגיש מעולה עם עבודתך. רואים שאתה עובד מהלב ועם ניסיון וידע שאין כמוהו. אז קודם כל שאפו"...

  "אני נראית מיליון דולר בזכותך. כמה שהייתי חכמה שבאתי אליך לפני שהפנים יפלו מהדיאטה"...

  "אני יודעת שלא פעם סיפרתי לך...אבל אני מקבלת אינספור מחמאות בכול מקום שאני הולכת אם זה מוכרות, חנויות, תחנות דלק ואפילו ברחוב...איזה כיף שנפלתי בידיים שלך. אני רואה עבודות אחרות ולא מבינה איך אנשים מרשים לעצמם"...

  "תודה. אני מודה שלא סבלתי להצטלם ומאז הטיפול שלך אני כל היום מול הראי. פשוט מאושרת!"...

  "אני שוב אגיד אתה אומן...עושה עבודה נפלאה ונותן יחס מדהים. רק לעדכן את כול המגיבות למיניהן, עשיתי טיפולים לפני אצל אחרים...אבל להבדיל פה אצל ד"ר שבו קיבלתי סוף סוף את התוצאה שציפיתי והיד עוד נטויה ליותר ויותר אז לא להסס...אין עליך ד"ר שבו (מאושרת, שינוי דרסטי)"...

  "המון תודה על יחס וטיפול מדהים. אין לי ספק שעשיתי בחירה נכונה אחרי הרבה לבטים. תודה רבה"...